WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başla

İkitelli Moto Kurye

İkitelli motorlu kurye özellikle sanayi sitesi dahil bölgenin tamamına harika hizmet veriyor. Başakşehir ilçesine bağlıdır. Genel büyüklük olarak ise yüz ölçümü ile İstanbul’un en büyük ilk sıralardaki bir bölgesidir. Tabi artık arazi yani toprak büyüklüğü olarak diyoruz.

İkitelli motor kurye olarak özellikle buralar bizim çalışma alanımız içinde büyük yer kaplar. Yani metrobüs, metro yapacağım diye mevcut yolu daraltıp şeritleri kısa tutuyorlar. Acil kurye artık bölge içinde bulunan sanayi sitesi ilçe için ekmek kapısı durumundadır.

Ulaşım olarak topluca buraya minibüs, otobüs ulaşımı da vardır. Özel araç ile ise yapılan yeni yoldan gidilir. Bizim ekiplerimiz ile bir çok yoldan bölgeye ulaşım kolay bir şekilde daha rahat halledilmektedir. Yani bu ilçe yaklaşık olarak denizden 50 metre yüksekte kalmaktadır. 

İkitelli acil kurye ekipleri ilçenin diğer ilçeler ile olan teslimat işlerini yerine getirecektir. Ayrıca kargo şirketlerine göre çok daha hızlı bir şekilde bunu tamamlar.  Bu yüzden ilçe sakindir. Artık aslına her yönde bakılırsa her ilçe ve her il için büyük oranda önemli olmaktadır. 

Ayrıcada emniyet şeritlerini bir çok bölgede kaldırdığı için gene trafik oluyor. Gerekli miydi onu bilemiyoruz. Ama ilçe olacak çok yer var İstanbul içinde. Özellikle tüm ilçemiz işte buradan mahallelerini aldığı bu üç ilçe ile de komşudur. Size her geçen gün daha iyi hizmet veriyoruz.

İkitelli Kurye

Başakşehir kurye bu ilçesinde ulaşım diğer bir çoğu ilçeden biraz daha rahat görüyoruz. İletişim ve ulaşım onun için bazen sorun teşkil etse de gene de biraz daha rahat sayılır. Buraya böylece bir çok yoldan ulaşım vardır. Artık bunun için arabalı kurye hizmeti sağlanır.

İkitelli kurye diğer firmalardan bizi ayıran en önemli fark hızlı olmaktır. Servisini kendileri için çok benimsemiş ve bize gerçekten gereken önem göstermiştir. Kim ile konuştuğunuzda onlara vermiş olduğumuz artık hizmetin ne kadar kaliteli olduğunu söylerler. 

Firmamız bu ilçede ne zaman hizmete başladı ve hangi görevleri var. Özellikle İkitelli organize sanayi bölgesi içinde geniş çaplı çalışma sunuyoruz.  Bizim çalıştığımız piyasa içinde bu hizmetlerimiz bir çok yönden vardır. Amacımız kimseyi rahatsız etmeden düzgün çalışmaktır.

En hızlı ve başarılı çalışan bir çalışma veriyoruz. Daha yeni ilçelerden biridir. Burası da bir kaç mahalle sağdan soldan alarak ilçe olmuştur. Bahçeşehir ve Hadımköy bir kısmının birleşmesi ile oluşmuştur. Tabi bir kaç ilçeden daha buraya biraz daha mahalle katılmıştır.

Tarihi olarak burası daha yeni ama daha gelişecek. 2007 yılında ilçe statüsüne alınan işte bu yeni ilçesi Gaziosmanpaşa ilçesinden İkitelli ve Halkalı bölgelerinden toplam 16 mahallenin birleşmesi büyük bir ilçe olmuştur. Acil olarak buralar bizim çalışma alanımız.

İkitelli Kurye Misyonu

 • İkitelli moto kurye ile her türlü ürün teslim işlemi maalesef yapılamıyor.
 • Kuryeler motor ile hizmet verdikleri için taşıyacakları en fazla boyut bellidir.
 • Motosikletli çalışanlar asla fazla yük gibi bir taşıma işlemi gerçekleştiremez.
 • Taşınacak üründe ve kuryede yere düşme, kaza gibi olaylar meydana gelir.
 • Kaza gibi olayların meydana gelmemesi için az miktarda ve boyutlarda ürün taşımalı
 • Sizler göndereceğiniz ürünlerin eğer boyutlardan şüphe ediyorsanız bilgi vermelisiniz
 • İkitelli kurye hizmetinden yararlanmadan önce bizler ile iletişime geçmelisiniz.
 • İkitelli motorlu kurye kargo işleminden önce mutlaka paket boyutunu kontrol edin.
 • Aksi takdirde hem vakit kaybı yaşanır hem de şirket için bir masraf yaratmış olursunuz.
Başakşehir Motorlu Kurye
Acil İkitelli Motorlu Kurye

İkitelli Moto Kurye

İkitelli moto kurye hizmeti ile her türlü paket itina ile taşınır. İstanbul Avrupa tarafında bulunan yeni bir ilçemizdir. Yeni derken 2007-2008 gibi. İşte  bu yıllarında ilçe olmuştur. Çünkü buraya o kadar büyük siteler ve bloklar yapıldı ki çok genişledi.

Bizler o yıllardan sonra burayı terk edilmişliğe bıraksakta buranın önemi gerçekten büyüktür. Ayrıca burada bölge ulaşım için kullanılabilecek otobüsleri vardır. Birde  minibüsler de tabii ki vardır. Başladığımız günden itibaren yüksek potansiyeli yakaladık.

İkitelli moto kurye bizim için için önemli bir yere sahiptir. Çünkü önemli sanayi bölgesidir. Küçükçekmece ilçesine bağlıdır. İstanbul’da en gözde ve çok hızlı gelişen ilçelerden bir tanesi Başakşehir ilçesi içinde İkitelli organize kurye sanayi bölgesi vardır.İlginizi çekebilir okuyabilirsiniz  Havaalanı Moto Kurye

Burası genel yapı olarak daha fazla büyüme içine girmiş gelişmeye açık bir ilçedir. Bölgesinde çalışmaya başlayalı çok oldu. Anlatmaya başladığımız bu bölge bundan tahminen otuz, kırk sene evvel kalıntıları bile bulunmayan boş bir alandan ibaretti.

İkitelli organize kurye olarak bu bölgesinde atık burası adı ile müstesna kocaman bir şehir oldu. Birde o günden sonra her gün sağa ve sola, arkasına ve önüne yeni ve uzun sitelerin etapları yapılmaya devam etti. Acil teslimatı ile bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

İkitelli Motor Kurye

İkitelli motorlu kurye hizmeti ve özellikle arabalı hizmetimiz ile malzemelerinizi zamanında teslim yapıyoruz.  Ancak bunlar trafikte çok zaman kaybettikleri için en iyisi metro hatlarını kullanmaktır. Bölgede ulaşımın bu kadar kolay olması insanları bizi kullanmaya yönlendirdi.

Başakşehir kurye her gün daha da gelişen ve büyüyen bir firmasıyız. İnternetten alış veriş yapanlar için bölgede bu çok iyi bir seçenek olarak duruyor. Özellikle burada açılan Fatih Sultan hastanesi ile beraber gelişen bölgenin tüm yapı taşlarını biliyoruz.

İkitelli moto kurye ona göre davranıp sizlere olan hizmetlerimizi ona göre yerine getiriyoruz. Özel olarak sunduğumuz kişisel hizmet projesinde sizler için özel süprizler hazırladık. Daha sonra ve son olarak ise araçlı kargo büyük paketler taşınır. 

İkitelli kurye bizim ile 60 dakika içinde her şeyi yollayın. Fakat buralar hala inşaatlar devam etmektedir. Burası yeni ilçe diyoruz fakat, Osmanlı zamanında faal olarak kullanılmış bir bölgedir aslında. Osmanlı, çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için bu bölgeyi kullanmıştır.

İkitelli kurye alanında uzman kişiler ile çalışma gerçekleştirerek sizlere en hızlı, en güvenilir ve en profesyonel hizmeti sunar. Hizmetimiz olarak bu bölgede biz de varız. Fakat buranın bir kısmı Küçükçekmece ilçesine bir kısmı da Başakşehir ilçesine bağlıdır.

İkitelli Motorlu Kurye

 • İkitelli moto kurye çağımızın en etkili ve önemli servisi artık bu durumda kuryeler oldu.
 • Çünkü insanlara artık zaman yetmiyor, zaman bu dünyada artık çok değerli bir şey oldu.
 • Bu yüzden artık en acil şekilde çalışarak firmalar için daha da bu olayı yerine getiriyoruz.
 • Hızlı ve çok daha çabuk şekilde hareket ederek insanlara daha çok zaman kazandırıyoruz.
 • İkitelli organize kurye kendi çevresinde verimli olarak çok hızlı ve indirimli olarak çalışıyor.
 • Başakşehir kurye ilçesi içinde yani burada çalışmalar artık daha çabuk şekilde büyüdü.
 • İkitelli kurye gelişen ve her geçen gün büyüyen firma ile en hızlı teslimat veren birinci firma
 • Her zaman, özellikle gece saatlerinde acil kurye servisi en hızlı şekilde çalışmaya başladı
 • Başakşehir ilçesinde en düzgün şekilde doğru ve dürüst çalışan firma ile çalışmaya hazır olun.
 • Dikkatli ve en güvenli servisi veriyorken, İkitelli sanayi kurye acil teslimat ile 60 dakikada servis.
İstanbul Moto Kurye
İstanbul İkitelli Motorlu Kurye

İkitelli Hızlı Kurye

Bu bölge sanayi siteleri ile dolu bir alan içinde büyük bir iş alanına sahiptir. Burada olmaktan sevinç duyarız. Artık çok hızlı bir ikitelli kurye servisi başladı. Sizler de acil işleriniz için veya alışverişlerinizi kurye ile çabucak halledebilirsiniz.

Motorlu kuryelerimiz müşterilerimizin her türlü eşyasını taşımaya açık değildir. Bu konuda dikkat edilen bazı hususlar vardır. Kurtköy kurye firmamızda bu hususların yakından takibini ve denetimini yapmaktadır. Günlük hayatta başkalarına gönderebileceğiniz işler bizdedir.

Normal durumunda olan eşyalar taşınır. Çok değerli olmayan ve gereğinden fazla önemli olmayan eşyalar yine motorlu kuryelerimiz aracılığı ile teslim edilebilir. Kitap, belge, bilet, dosya, sürprize konu olan hediyeler ve diğer belli boyutlardaki internet alışverişi paketleri taşınabilir.

Aynı zaman da pandemi süreci içerisinde insanlar evden işlerini yürüttükleri için gereken tüm dosyalarını ve belgelerini bir kurye ile göndermek zorunda kaldılar. Dosya göndermek veya alışveriş yapmak için güvenilir ve sağlam bir şekilde teslimat yapan firmalar oldukça zor bulunur.

Burada hizmet veren firma arasından bu işin başını çeken bir kurum olduk. Görevimiz bütün firmaların yollayacakları her paket ve eşyayı onlara zaman kaybettirmeden zamanında yerine teslim etmektir. Bunun için elimizden geleni yapmaya hazırız.

İkitelli Acil Motorlu Kurye

İkitelli acil kurye ve nakliyat alanındaki tüm ihtiyaca rağmen uzman anlamda bir kurye desteğinde eksiklik yaşamaktadır. Bu anlamda bir çok insanın sık olarak teslim sırasında yaşanan sıkıntılar sebebiyle kurye desteği almaktan çekindiğini bile gözlemlemek mümkündür.

İkitelli hızlı kurye ancak ekibimizin bu noktada oldukça işine saygılı ve uzman bir şekilde hareket ettiğini vurgulamak isteriz. Buna ilave olarak firmamızın organizasyon açısından da tüm teslimat sürecinde titiz davrandığından emin olabilirsiniz. Yani desteğimizden faydalanarak yüksek bir verimlilik elde edebilirsiniz.İlginizi çekebilir okuyabilirsiniz  En İyi Motorlu Kurye Uygulamaları

Sizlere en uygun hizmeti sunmak adına sürecin her bölümünde dikkatli bir şekilde ilerlemekteyiz. Ayrıca kurye ve nakliyatta hızın anahtar öneme sahip olduğunun da ekip olarak bilincindeyiz. Bu doğrultuda tüm elemanlarımız sizin için en hızlı çözümü üretmek adına özverili bir şekilde çalışmaktadır.

Bu anlamda sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflediğimizi vurgulamak gerekir. Buna paralel olarak İkitelli kurye hizmetlerinde şu ilkelere her zaman sadık kalmaktayız. Küçükçekmece kurye hizmetleri çerçevesinde sizlere hızlı ve güven duyulan bir lojistik destek sağlıyoruz.

İstanbul trafiği söz konusu olduğunda standart araçlarla vaktinde teslimat bir hayli güç ve zor bir hal alabilmektedir. Ancak bu noktada motorsiklet desteği ile çok daha hızlı bir ulaşım olanağı mevcuttur. Özellikle acil yetiştirmeniz gerekli olan evrak ve paketlerinizde motor kurye ile taşırız.

İkitelli Motorlu Kurye Farkı

 • Hizmetlerimizin odağında daima hızlı ve güven duyulan bir teslimat düşüncesi yer almaktadır.
 • Gerek organizasyon gerekse de teslim sürecinde çevreye ve yasaya uygun hareket ediyoruz.
 • Firmamız, sizlere en kaliteli hizmeti sunmak adına işine saygı duyan deneyimli personellerden oluşmaktadır.
 • Dürüstlük ve doğruluk doğrultusunda müşteri beğenisi bir yaklaşımdan asla ödün vermeyiz.
 • Fiyat politikamızla da ekonomik ve olumlu sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 • Her anlamda gerek kurumsal gerek bireysel ihtiyaçlarınızda en uygun ve bütçe dostu çözümleri üretmekteyiz.
 • Firma olarak daima gerek başka gerekse bizim sektördeki yenilikleri devamlı takip ediyoruz.
 • Böylelikle sizlere hizmet verirken her zaman güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanmaktayız.

İkitelli Ekspres Kurye

İkitelli ekspres kurye olarak kurulduğumuz ilk günden beri hitap ettiğimiz müşteri kitlesini genişletmeyi başararak bugün aktif bir biçimde faaliyet göstermekteyiz. Müşteri memnuniyetine odaklanarak yapmış olduğumuz yenilik ve gelişmelerle sizlerin teveccühünü ve güvenini kazandık.

İlk günden beri güven duyulan bir adres olarak emanetlerinizi problemsiz bir biçimde adreslerinize ulaştırarak güven duyulan bir adres olarak hizmet verdik. Ticari kaygıdan uzak kaliteli hizmet sunmayı ilk planda tutarak emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz.

Sektördeki en gelişmiş kurye hizmetlerini firmamız ayrıcalıklarıyla sizlerin istifadesine sunabilmekteyiz. Kaliteli hizmetlerimizi makul fiyatlarla sizlere sunmaya devam ediyoruz. Motor vasıtası ile kargo görevini yerine getiren kişiye kurye denir. Moto kuryeler, çok iyi motor kullanabilen elemanlardır

Değişik hava koşullarında dahi sürüş yeteneklerinden ödün vermeyen kişilerden oluşur. Günümüz teknolojisine yakışır biçimde hızlı işlem yapabilmek adına bir hayli önemli bir etken haline gelen motor kuryeler, hızlı evrak alış verişi, acil gönderiler ve önemli paketleri çabuk ve güvenli olarak gidecekleri yere ulaştırırlar.

Özellikle şirketler arasındaki evrak alış verişlerinde, şehir içi paket taşımacılığında ve siparişlerde Avrupa Yakası Kurye çok sık kullanılıyor. Bunun sebebi, yoğun trafikte motorun daha hızlı ve hemde güvenilir şekilde hareket edebilmesidir. Motor kurye ya da diğer adı ile İstanbul Kurye hizmetleri.

İkitelli Orgnize Kurye

İkitelli organize kurye kısa bir süre içinde gerçekleştirilmesi gerekli olan işlemlerde öne çıkmaktadır. Adres bulma konusunda moto kuryelerin deneyimleri yanında teknolojik imkanların da ağırlıklı olarak kullanıldığı moto kurye şirketleri, anlık olarak kuryelerin takibini yapabilmekte.

Tüm konumlarına ulaşabilmekte ve onlara yönlendirme yapabilmektedirler. İkitelli Organize Kurye Şirketleri kargo firmalarından farklıdır. En önemli farkı, motorla taşınabilecek hacimde eşyalar kabul edebilmeleridir. Bu durum dezavantaj gibi görünse de esasında taşınacak eşya kolayca alınır.

Hızlı yada belgenin başka nesnelerle temas etmeden tek başına ve çok daha hızlı bir biçimde alıcıya ulaştırılması sağlandığından avantajlı bir uygulama olduğu düşünülmektedir. Çünkü kurye işinde en önemli nitelik, taşınacak nesnenin zarar görmeden alıcıya iletilmesidir.

Çağımızda kurye ile gerçekleştirmiş olan işlemler gün geçtikçe artmakta, ihtiyaç haline gelmekte ve bu sektör de hızlı bir biçimde gelişmektedir. Bu süreçte hizmet ağını genişletmekte ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır. Büyük şehirlerde kimi zaman kısa mesafelerde bile fiyatlar daha fazla tutar.

Artık biyerden diğer bir yere teslimat işlemleri çok zaman alabilmektedir. Özellikle İstanbul gibi kalabalık ve yoğun trafikli şehirlerde bu durumla sık karşılaşılmaktadır. Motorlu kurye hizmetleri bu problemlere çözüm bulmak amacıyla faaliyette bulunan ve giderek daha da yaygınlaşan bir kurye hizmetidir.

Organize Sanayi Kurye

Hemen organize sanayi kurye her sektörde ağırlıklı olarak başvuru edilen ve bu nedenle kolay ulaşılabilen bir hizmet alanıdır. İkitelli motorlu kurye faaliyette olduğu bölgede müşterilerine en kaliteli kurye hizmetlerini ayrıcalıklı ve avantajlı bir biçimde sunmaktadır. İlginizi çekebilir okuyabilirsiniz  Motosiklet İle Yapılacak İşler Nelerdir?

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu motorlu kurye hizmetlerini en uygun şekilde sunabilmekteyiz. Bir işi iyi yapabilmenin koşulları arasında; işini severek yapmak, vaktinde ve itina ile yapmak, işinin uzmanı olmaya gönüllü olmak yer alır. Hızlı ve güvenli teslimat işlemlerinde her çeşit imkan firmamızda mevcuttur. Size sunmuş olduğumuz avantalar;

 • Gece/gündüz hemen her saatte hizmet verebilmeleri
 • Acil ilaç gereksinimi gibi hayati konularda hızlı hareket edebilmeleri
 • Şirketler arasında yetişmesi gerekli olan evrak takibinde rol oynayabilmeleri
 • İhtiyaç anında kolay ulaşılabilir olmaları ve çabuk hareket edebilmeleri
 • Yiyecek, giyecek, elektronik eşya gibi geniş bir alana hizmet edebilmeleri

Moto kuryeler, zamanı iyi değerlendirmeye yardımcı olan, yoğun hayat temposunda işlerini yetiştiremeyen insanların imdadına koşan, hayatı kolaylaştıran, bu şekilde insanların mutluluğunda rol oynayan ve çağımızda yükselen bir meslek dalı olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.

İkitelli moto kurye görevi bizim gönüllü olarak yola çıktığımız, taşıdığımız değerleri azami itinayla hedefe ulaştırdığımız en önemli alandır. Bu kalabalık metropolun yoğun işleyen caddelerinde hızla yol alan kuryelerimiz en hızlı teslimat hizmetlerinden hemen hemen yeganesidir.

İkitelli Motorlu Kurye Firmaları

Taşımacılık sorumluluk ister. Tüm çalışanlarımız sorumluluk sahibi olup size en kaliteli hizmeti vermekle yükümlüdür. Taşımacılık güven ister. Taşıdığımız gönderi bizlere teslim edildiği anda en kıymetli varlığımızdır. İstanbul kurye tüm emanetinizi en güvenilir şekilde taşımak öncelikli görevimizdir.

Taşımacılık aktif olmayı gerektirir. Dinamik kadromuz, hızlı işleyiş sistemimiz ile kargolarınızı tüm prosedürleri hızlı bir şekilde yerine getirir. Belirlenmiş ulaştırma yasası maddelerine göre işleme alarak lüzumsuz vakit kaybını önleriz.Zamanınız bizler için de kıymetli, tam zamanında kargolarınızı alıcıya ulaştırırız.

Taşımacılık disiplin gerektirir. İşimizi hızlı taşıma rahatlığına uyarlanmış iş disiplini ile birleştirerek yapmaktayız. Teslimatımızı kimlik bilgisi sorgulaması ile doğru adres ve kişi teyidi ile en doğru biçimde yaparız. Her türlü evrak, dosya, ürün vs kargolarınızı en kısa bir süre içinde bulunduğunuz yerden teslim alırız.

İkitelli motorlu kurye gönderilerinizi belirlediğiniz adrese en kısa bir süre içinde teslim ederiz. Başakşehir kurye ile İstanbul trafiği sorun olmaktan uzak, zamanında teslimatın güvenilir adresidir. Her türlü evrak, dosya, ürün vs kargolarınızı en kısa bir süre içinde bulunduğunuz yerden teslim alırız.

Gönderilerinizi belirlediğiniz adrese en kısa bir süre içinde teslim ederiz. Başakşehir kurye ile İstanbul trafiği sorun olmaktan uzak, zamanında teslimatın güvenilir adresidir. Günlük iş yaşamında işlerinizi hızlandırır, kolaylaştırır ve lüzumsuz vakit kaybını önlersiniz.

İkitelli Kurye Zamanı

 • Aynı gün teslimat kurye seçeneği; Alınan bir ürünün yada paketin, aynı gün içinde yerine teslim edilmesidir. Yani en uygun fiyatlı teslimat seçeneğidir.
 • Normal moto kurye hizmeti; yada standart kurye, bu hizmette gönderiler normal bir sürede ulaştırılır. Artık böylece İstanbul içi en fazla 4 saat içinde ulaşır.
 • Express moto kurye hizmeti: acil ve hızlı kurye aynı anlamdadır. Böylece İstanbul içi gönderilen paketler 2 saat içerisinde ulaştırılır. Fiyatı listenin iki katıdır.
 • Vip moto kurye hizmeti: bu hizmet çok acil gönderimler için kullanılır.  İstanbul içerisinde 30 dakika sürede gönderi verilir. Fakat liste fiyatının 4 katıdır.
 • Gece moto kurye hizmeti; bazı firmalar gece de hizmet vermektedir. Böylece geceleri de size ekpress olarak 7/24 çalışan bu hizmet  fiyatı listenin 4 katıdır. 
 • Başarılı ve özel servis; yani sizlere hizmet sunarken sağlam, başarılı ve daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanılır. Son model motosiklet ve aksesuarları.
 • Şehirlerarası teslimat; yani şehirler arası güvenli motorlu kurye hizmeti ile İstanbul merkezli Türkiye içindeki tüm şehirlere özel motorlu kurye servisi

İkitelli Kurye Süreleri

 • İstanbul moto kurye ile 7/24 acil, express ve hızlı kurye hizmeti verilir
 • Normal İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası 
 • Express İstanbul moto kurye teslimat süreleri : 180 – 240 dakika arası
 • Vip acil İstanbul moto kurye teslimat süreleri :     60  – 90 dakika arası
 • Hava şartları, trafik, acil ve önemli olaylar teslimat süreleri gecikebilir
 • İstanbul moto kurye servisi: 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’den ulaş

Mutlaka okuyun; Motorlu kurye nedir, ne yapar, nasıl çalışır?

İlginizi çekebilir; Acil kurye servisi ne demektir, nasıl verilir? 

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close