WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başla

MOTORLU KURYE

Moto Kurye

Moto kurye acil gibi kargolarınızı gönül rahatlığı ile en ekonomik fiyata, 60-90 dakika benzer biçimde kısa bir zamanda gönderebilirsiniz. Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle hizmetimizden memnun kalmanız için çalışıyor, siz kıymetli müşterilerimize en iyi kurye hizmetini sağlamak amacıyla özveri ile çalışmaktayız.

Moto kurye kıymetli evrak yada değişik ürünleri kısa bir süre arasında teslim adresine güvenilir olarak ulaştırma sistemidir. Hizmet sektörlerine göre kurye hizmet alternatifleri değişmektedir. Büyük şehirlerde trafik sorunu yaşamadan mamüllerin zamanında ulaştırılması gerekir.

Moto kurye götürüp getiren şahıs olarak tanımlanır. Ürün gönderen ve ürünü alacak olanlar, mamüllerin en kısa bir süre arasında teslim edilmesini isterler. Bu hizmet kuryeler tarafınca verilir. Moto kurye ne iş yapar? Kurye ne iş yapar pek oldukca şahıs tarafınca merak edilmektedir.

Moto kurye kendilerine emanet edilen eşyaları en kısa bir müddet arasında teslim etme görevini yerine getirirler. Kurye hizmetleri, sunulan hizmetin cinsine bakılırsa değişik araç türleri kullanılarak yerine getirilir. Kuryenin en mühim görevi, kendine teslim edilen ürünü sahibine güvenli bir şekilde teslim edebilmektir.

Motor Kurye

Motor kurye bakımından motor kuryeler tercih edilmektedir. Bu nedenle İstanbul içi kargo ücretleri akşam 18:00 ve 19:00 arasında alındığında ekspres kurye olarak fiyatlandırılır. 19:00’dan sonra alınan kuryeler ise gece tarifesi olarak ücretlendirilir. Bazı kurye şirketlerinde gönderinin çalımı ve zarar görme olmaz.

Moto kurye karşılığında alınan ücretin 5 katına kadar karşı tutar karşılanır. Bu taşıma sorumluluğu kapsamında gerçekleştirilen ücretlendirmedir. Bin lira be 5 bin lira arası kıymetli eşyalar ya araçlı kurye ile ya da özel kurye ile taşınarak sigorta ücreti alınır. İstanbul geneli kurye fiyatları Beşiktaş, Taksim civarından.

Motor kurye yine aynı bölgeye 12 lira ile yine aynı bölgeden Kartal civarına 28 lira arasında değişim göstermektedir. Ümraniye, Beylerbeyi civarından Maltepe, Topkapı civarına 31 lira tutan kurye fiyatları Bayrampaşa ve Yeşilköy civarından Kartal ve civarına 40 lira tutmaktadır. Maslak ve Seyrantepe’den yine vae.

Moto kurye şirketleri arasında ekonomik fiyat ve güvenli hizmet ile yer edilen Kuryem siparişinizi oluşturmadan çıkan ekranda gönderi detaylarını doldurarak gönderi ücretini sizin için hesaplar. Kurye motorlu kurye hizmeti içerisinde ihtiyacınız olan her şey bulunmaktadır. İlk olarak mobil uygulama olabilir.

Motorlu Kurye

Motorlu kurye paket boyutu, gönderilecek yer gibi bilgiler sayesinde uygulama içerisinde hesap tutarını ve gönderim süresini hesaplayabilirsiniz. Güvenlik sertifikalarına sahip sistemimiz üzerinden kredi kartı kullanarak ödemeleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Gerekli adımları tamamladıktan sonra konumunuza en yakın kuryemiz hızlı bir şekilde gelecek ve paketinizi teslim alacaktır. Hesaplama kısmında görünen tutarı ödersiniz ve belirlenmiş süre içerisinde paketiniz teslim edilir.Müşterilerimizin görüşleri firmamız için önemlidir. Yani motorlukurye hizmeti servisini veriyoruz.

Motorlu kurye  değerlendirmek için uygulama üstünden hızımız, memnuniyetiniz ve diğer konularda puanlama yapabilir, kıymetli görüşlerinizi tek tıkla bizlere iletebilirsiniz. Daha iyi bir hizmet verebilmek ve kaliteli hizmetimizin sürdürülebilir olması adına, gelen yorumları son derece ciddiye almaktayız.

Websitemiz motorlukurye veya uygulamamız üstünden her tür yorumunuzu iletebilir, bizlere telefon ve iletişim adresimizden ulaşarak müşteri temsilcisi desteği talep edebilirsiniz. Hemen siz de kurye hizmetimizden faydalanın ve memnun müşteri kitlemiz arasındaki yerinizi alın. İstiyorsunuz ancak bu paketi sizin ulaştırma şansınız yok mu?

Motorlu Kurye Hizmeti

Motorlu kurye hizmeti veriyoruz. Motorlu kurye hizmetlerimizde ki temel amacımız gönderilerin en iyi şekilde ve en hızlı sistemle ulaşmasını sağlamamızdır. Yoğun geçen trafikte gönder hızlı bir şekilde yerine ulaşmasını istiyorsanız kurye hizmeti alabilirsiniz.

Motorlu kurye ile beraber avantaj kazanarak eşyaların ve paketlerin hızlı teslimatları sağlanır. Çalışma alanları ve kapasiteleri beraber daha çok hangi alana yönelik olacaksa bu alanda sürdürülür. Teslimatların belirlenen adreslere taşınması ile sağlanır. Bu işte zaman kaybı çok kötüdür.

Kuryecilik alanında yapılmış olan tüm çalışmalar geliştirilerek söz sahibi olunur. Özellikle çeşitliliği sayesinde pek çok kişi ve kurum tarafından tercih edilmesi sayesinde önem kazanan bir alan haline gelmiştir. Özellikleri olduğu kadar kullanım amaçları sayesinde de isminden sıkça söz ettirmiş olacaktır.

Kurye hizmet alanları başta hızlı ve güvenilir teslimatların yapılması olarak belirlemiştir. Motorlu kurye verilen paketlerin muhafaza edilmesi adına belirlenmiş olan kaliteyi sağlayıp ulaştırılması olarak belirlenmiştir. Kullanım alanları farklılık göstermekle beraber paketlerin korumalı bir şekilde taşınması sağlanır.

Moto Kurye Hizmet

Moto kurye sizlere her zaman en iyi hizmet niteliğini sunabilmek adına sektörde tecrübeli, güler yüzlü ve işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Güveni yalnızca söz ile temin etmiyoruz. motokurye her saniye takip edebileceğiniz online moto kurye takip sistemimiz ile hiç gözünüz arkada kalmıyor.

Hızlı ve gönderinizi arzu ettiğiniz zaman takip edebiliyorsunuz. Hizmet yelpazemizi genişletmek adına hergün daha fazlaca çalışmaktayız. Sizlere hizmet etmekten mutluluk duyuyor ve her gönderinizde mutluluğunuza ortak oluyoruz. Tüm istek, istek, şikayet ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sektörde gerçekleşmesini dilek ettiğiniz yenilikler ve hizmet çeşitlerimizi arttırmak adına kıymetli fikirlerinizi heyecanla bekliyoruz. Yani motokurye olarak hepimiz eğitimli bir kadroyla sizlere Kurye hizmeti sunmak için buradayız. Ekibimizde bulunan Arabalı Kurye, Motorlu Kurye, Yaya Kurye de vardır.

Moto kurye ekibimizle siz değerli üyelerimizin her çeşit belgelerini, dökümlerini ve en önem verdiğiniz sevdiklerinize hediyelerinizi gönül rahatlığı ile taşımanız için buradayız. Dinamik kadrosu ve hizmet anlayışla sizlere hizmet etmek için yola çıktık. Bizler sizlerden almış olduğumuz her çeşit evrakı alırız.

Motorlu Kurye Servisi

Kurye sizlerden adres bilgileri ve imza karşılığı alır sizlerin belirttiği adrese aynı halde imza karşılığı teslim ederiz. Bizleri dilerseniz dağıtım takip sistemi yardımıyla bizleri takip edebilir. Kargonuzun ne kadar emin ellerde bulunduğunu ve sor durumunu kontrol edebilirsiniz.

Kurye 7/24 saat hizmet sunan Moto Kurye ekibimize daha süratli evrak teslimi mevzusunda güvenebilirsiniz. Biz şirket olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden yalnızca kimilerini şu şekilde sıralamak istiyoruz, evrak dağıtımı, davetiye dağıtımı, banka kredi bilgileri ve banka döküm yok.

Kurye detayları, gazeteler, aylık dağıtılması gerekli olan dergiler ve en önemlisi sevdiklerinize yollamak istek ettiğiniz hususi hediyeleriniz. Hepsi bizim güvencemiz altında problemsiz bir biçimde adrese teslimi yapılır. Sizin en kıymetli vaktinizi sizlere kalması için yardım eder.

Kurye sizlerin memnuniyeti ile daha da büyümekte kendisine daha güzel bir hedefler bulmaktadır. Sizlerin yardımıyla sürekli kendini yenileyen şirketimiz sizlere hizmet etmenini büyür gururunu hep içersinde yaşamaktadır. Firmamızı faaliyete geçirirken birinci hedef olarak siz değerlidir.

Kurye üyelerimizin bütün kargolarınızı taşımak olarak belirledik. Bu hedefimizde ilk belirlemiş olduğumuz bölgemiz İstanbul olduğu için kurmuş olduğumuz İstanbul Kurye birimimizi hizmete geçirdik. Şu an İstanbul içinde hizmet sunan firmamız Türkiye geneli hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close